.

המדריך המלא לחמ"ח

הקלו על העובדים- הפכו את שיתוף המשרות לנח וקל. נסחו עבורם מודעות לרשתות החברתיות שיכללו את תאור החברה והמשרה. כך כל שישאר להם הוא לשתף את המידע בקרב הרשתות החברתיות שלהם.

ערכו את אתר החברה- חשוב שבאתר החברה יהיה דף קריירה/דרושים עדכני ומתוחזק היטב. בדף זה תמסרו מידע על החברה, אפשרויות הקידום בתוכה, אג'נדת ה- work-life balance שלה ועוד. דף קריירה איכותי יכלול גם גלריה וסרטונים אודות הווי החברה: גיבושים, ימי כיף והשקעה שוטפת בעובד. אתר מזמין, מושך ועדכני יוצר רושם חיובי על החברה ותורם רבות למיתוג המעסיק כבר בשלב חווית המועמד.

שתפו את העובדים בתהליך- הנחת העבודה שלך היא שהעובד מעוניין להיות מעורב בסטטוס הטיפול במועמדים שהוא שלח לצוות הגיוס בחברה. לכן, חשוב כבר משלב קבלת קורות החיים, לעדכן אותו האם המועמד כבר קיים במאגר ומה מיקומו בתהליך הגיוס. למשל, חשוב לעדכן אם המועמד ששלח נפסל או לחילופין זומן לראיון. עירוב העובד בתהליך באופן יזום מצדכם חשוב פעמיים: פעם אחת הוא יבטיח שעובדים לא יציפו אתכם בפניות לגבי מועמדים שהם הפנו אליכם. ופעם שניה, עובד מעורב בתהליך הגיוס של חבריו ימשיך לשלוח קורות חיים ולסייע לכם במאמצי הגיוס.

תגמלו בהתאם- שאלת מיליון הדולר היא כיצד לתגמל עובדים שמשתתפים במבצעי חבר מביא חבר? יש מי שמפנקים בכרטיס טיסה, חופשה בארץ או בחו"ל, מענקים כספיים שונים ומגוונים ועוד. לא משנה מה אתם בוחרים לעשות, העיקר שתעשו. חשוב להראות לעובדים שאתם מעריכים את המאמץ שלהם ושהעובדה שבחרו להמליץ לחבריהם על מקום העבודה איננה מובנת מאליה.

הפכו את הגשת המועמדות קלה לעובדים- לעובדים שלכם אין זמן מיותר והם זקוקים לדרך פשוטה ונוחה לשלוח קורות חיים של חברים ומכרים. 

מערכת הגיוס CVNext משווקת מודול ניהול חבר מביא חבר המאפשר הפיכת כל עובד למקור גיוס. העובד מקבל עדכונים בתהליך על חברו. צוות הגיוס רשאי להחליט על פי שיקול דעתו באילו שלבים בתהליך לעדכן את העובד. למשל: העובד יכול לקבל תגובה כגון: "קיבלנו את קורות החיים של חברך"/ "המועמד קיים במערכת" [חשוב מראש לתאם ציפיות לגבי הזכאות להטבה], "לידיעתך המועמד קיבל זימון לראיון עבודה בחברתנו"/ "המועמד נפסל לאחר ראיון פרונטלי" וכיוצא באלו. כל עדכון שנשלח לעובד מתועד בפעולות שבוצעו בתיק המועמד. 

הצטרפו עכשיו לקהילה המקצועית שלנו

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.